Вибори міліціонерів невдовзі можуть оголосити в Україні
У парламенті зареєстровано три законопроекти про внесення змін до законів “Про міліцію”, “Про прокуратуру”, “Про судоустрій”, текст яких опубліковано на сайті Верховної Ради України.
Депутат Сергій Соболєв пропонує встановити, що начальники головних управлінь, управлінь міністерства внутрішніх справ у Криму, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті обираються терміном на 4 роки відповідними територіальними громадами відповідно до Закону “Про вибори депутатів Верховної ради АРК, місцевих рад, сільських, селищних і міських голів”.
Начальників районних, районних у містах, міських, лінійних управлінь головних управлінь, управлінь МВС у Криму, містах Києві та Севастополі, на транспорті пропонується також обирати на 4 роки. До проведення перших виборів рішення про призначення та звільнення відповідних посадових осіб приймається місцевими радами шляхом таємного голосування. Автор пропонує проводити вибори керівників міліції одночасно з виборами міських і сільських голів у терміни, встановлені законом. Окрім того пропонується, щоб граничну чисельність МВС затверджував парламент, а не Кабінет міністрів.
Відповідно до законопроекту, Міністерство внутрішніх справ може створювати спеціальні підрозділи міліції для забезпечення громадського порядку на об’єктах і територіях, які мають особливе народногосподарське значення або постраждали від стихійного лиха за згодою Верховної Ради України.
У законі “Про прокуратуру” автор пропонує закріпити за парламентом право затверджувати штатну чисельність органів прокуратури.
Згідно з законопроектом, прокуратури Криму, областей, міст Києва і Севастополя, міські, районні, міжрайонні, районні в містах, і інші прокуратури очолюють прокурори, які обираються відповідними громадами на 4 роки, в порядку, передбаченому законом про місцеві вибори.
Соболєв пропонує також встановити, що голова місцевого суду, голова апеляційного суду обираються територіальними громадами на 5 років у порядку, передбаченому законом про місцеві вибори. У законопроекті пропонується до проведення перших виборів рішення про призначення і звільнення голів судів приймати відповідним місцевим радам шляхом таємного голосування.
У той же час пропонується, щоб голову вищого спеціалізованого суду обирали на з’їзді суддів на 5 років.
Вибори суддів також пропонується проводити одночасно з виборами міських і сільських голів у порядку, передбаченому законом про місцеві вибори.
За матеріалами interfax.com.ua
Вы просто все забываете что “мисцева рада” давно перестала быть радой а стала кланом таких-же коррумпированных личностей, такой себе закрытый клуб преступников. И эти преступники будут или продавать должности по сговору или “выбирать” исключительно своих ставленников. Ничего это не изменит. Ибо депутаты настолько же продажны как и все остальные гос структуры.
Обалденно, отличный ход для усиления коррупции, тайно выбирать на хлебные места чиновников мвд.
Представляю сколько будет стоить такое голосование)))).
Не проще ли поучиться у Грузии??? Зачем все опять делать через жопу??
ИМХО идиотизм, выбирать чиновников.
Давно пора. Поддерживаю. И еще проходить тесты ПФЛ и IQ ежегодно.
Алекс, ты дебил! Назначаемые менты и судьи – угроза для общества! Неужели это не понятно?! А когда он быдет избран – с него и спрос. На следующий срок – ни-ни! Вот в чем фишка.
Психически больного человека нельзя насильно направить на лечение, если он ведет себя нормально.
Об этом в комментарии корреспонденту ГолосUA рассказала кандидат меднаук, народный депутат от Компартии Ирина Спирина.
По ее словам, согласно законодательству, насильно человека нельзя отправить даже на прием к психиатру, для этого нужно исключительно согласие самого гражданина.
«Насильно можно это сделать только в том случае, если он совершает противоправные или асоциальные действия. Получается, когда психически больной человек убивает кого-то или ранит, то только тогда на него обращают внимание, но уже правоохранители, а не медики. Затем возбуждается уголовное дело и только потом специалисты определяют диагноз задержанного. Такой больной автоматически направляется на принудительное лечение и автоматически он становится на учет к психиатру», – отметила И. Спирина.
В то же время она добавила, что много неучтенных психически больных появляются из-за того, что большое количество людей ходит к частным психотерапевтам.
«Выходит, что сеть частных клиник приводит к тому, что психически больные люди не попадают к психиатру и не учтены в общей статистике», – заключила И. Спирина.
Следовательно, г-но Соболева в психиатричку не отправишь, хотя судя по его выступлениям и последним трем законопроектам – ДАВНО ПОРА!!!
Ой как хорошо! И пойдёт-поедет: наркоманы выставят кандидатуру своего мента,гопники-своего,убийцы порекомендуют своего пахана,шуллера и проститутки-своих приведут….пока не найдут универсального многостаночника-намного берущеговсехотпускающегодлявсеххорошнго! Ждём-с!