Рибак проаналізував природу та причини «ганебного явища» – Євромайдану
Спікер поскаржився, що Майдан відняв у нього «відчуття довгоочікуваної різдвяної казки», та вихвалив зрілий реалізм Януковича
Розпустивши Верховну Раду на новорічні канікули, Володимир Рибак вирішив оприлюднити свій новий творчий здобуток у жанрі гумористичного фентезі. Як заявляє сам автор, Євромайдан полишив українців «традиційної передноворічної атмосфери та відчуття довгоочікуваної різдвяної казки», і, очевидно, щоб заповнити цю лакуну, спікер вирішив розповісти стражденним громадянам свою, спікерську, казку.
Казка, написана у традиційному для автора стилі промов пленуму КПРС, була опублікована в останньому номері «Голосу України» під назвою «Шлях до єднання». Перш за все, автор заспокоїв публіку: проблема Євромайдану вже, вважай, вирішена. Бо на національному круглому столі за участю Президента України Віктора Януковича (тому самому, публічна трансляція якого дивним чином була перервана: природа та причини цього ганебного явища (Євромайдану, а не перерви трансляції) «вже були детально та глибоко проаналізовані».
У деталі цього аналізу Рибак удаватися не став (а чого там удаватися, коли сам Віктор Янукович уже все проаналізував), але вирішив «продовжити думку Голови держави» та «поділитися власними висновками щодо деяких важливих уроків грудневого протистояння».
Отже, які уроки виніс спікер із цих важких для нього часів?
Урок перший: Євросоюз – фігня, а Янукович – молодець. «Бурхливі події грудня наочно показали всій країні, та й усьому світові, що приводом для потрясінь такого масштабу в Україні обрана далека від щоденних, нагальних потреб населення віддалена геополітична стратегія держави, яка, до речі, не зазнала змін. У цьому контексті скажу, що тільки політична воля та зрілий реалізм, продемонстровані Президентом України Віктором Януковичем у Вільнюсі та Москві, врятували країну від неминучого економічного колапсу та подальших політичних землетрусів», – похвалив шефа Рибак. Щоправда, за похвалами забув до ладу пояснити, як це далека та нікому непотрібна «геополітична стратегія» раптом змогла викликати у народу такий потужний вибух обурення. Проте, можливо, вольовий і зрілий Президент України на своєму глибоко втаємниченому круглому столі це питання теж проаналізував та навіть дав вичерпну відповідь, і тепер Рибак просто не насмілюється зайвий раз повторювати за вищим керівництвом – а раптом подумають, що він зазіхає на президентські авторські права.
Урок другий: дурний народ неправильно розуміє владу. Частково провину за це Рибак поклав і на своє відомство: «На жаль, ми не змогли представити населенню ясну та зрозумілу картину переваг та ризиків на шляху до інтеграції нашої економіки до ЄС. Якщо бути відвертим, чимала, а може, й головна провина у цій інформаційній плутанині належить передусім парламентським полум’яним «златоустам». «Златоусти», на думку Рибака, задурювали народу голову «природною європейськістю України» (знайшли, на що ораторську енергію витрачати, – не те, щоб про волю та зрілість президента зайвий раз щось хороше сказати…). Але тепер уже влада буде говорити з народом відверто, правдиво та переконливо – щоб ніяких великих очікувань на неї не покладали.
Третій урок, винесений Рибаком, полягає у тому, що у Раді повно всілякої шушвалі. Думка неочікувано твереза, і, треба гадати, більшість населення з нею погодиться. Втім, негативна увага спікера спрямована виключно на інопартійну шушваль – яка «паралізує роботу парламенту», «у спотвореному вигляді розуміє свою місію, як лідерів» і «марить владою та власним князівством в Україні», очевидно, не розуміючи, що вся влада та всі князівства вже давно прибрані до рук.
А мораль із цієї казки така: «Чим скоріше депутатський корпус та Верховна Рада повернеться до неухильного виконання своїх конституційних обов’язків, тим скоріше Україна увійде в русло нормального, спокійного життя». А Майдан – що Майдан, постоїть і розбіжиться. Сказано ж, що він далекий від нагальних щоденних потреб, – значить, далекий. Залишилося тільки довести цю просту істину до людей, які з якогось дива там зібралися, і все – у державі порядок. Незрозуміло лише, яким саме чином її доводити – «Голос України» на Євромайдані навряд чи хто читає, а особисто виступати перед майданівцями регіонали, включаючи шановного спікера, не дуже рвуться. Бо так і зовсім собі новорічну атмосферу попсувати можна. І взагалі, навіщо старатися самим – «Беркутом» воно завжди дешевше…
Cама велика помилка України ця нікчема яка нічого не варта.
В ДОНЕЦКЕ АТАКОВАН ОФИС АХМЕТОВА. Фотографии смотреть в facebook.com , искать «Желнаков Олег», нажать «Фотографии» , нажать «Альбомы», видео смотреть: http://novosti.dn.ua/details/215854/
Пане Юрій. По-перше, Ви чомусь не завершили свою думку (може просто не вистачило місця в тексті коментаря). По-друге, думаю, що Ви погодитесь, що виникають в реальній ІСТОРІЇ ситуації, коли саме РІЗДВЯНІ настрої найпотужніше і найреальніше віддзеркалюються в таких НЕСТАНДАРТНИХ проявах НАРОДНОЇ (не проплаченої зверху) активності. Зрозуміло, ні Ви, ні я не знаємо, чим завершиться МАЙДАН. Але те, що він є подією ІСТОРИЧНОЮ, не погодитись не можна.
с него песок сыплется ,оно убогое сказки захотело.чучело гороховое не имеет ни стыда ни совести.
Старий пердун-маразматик! Та воно ж тупе як валянок )
Табличка ділення награбованого – це пік розвитку інтелекту риги-Анальних биків.
Для того, щоб це горохове опудало аналізувало, треба хоч краплину розуму! А там кіт і стільки не наплакав! Навіть Плющ був мудрецем на фоні цього фути-мути!
Нет, насчет азировых я не прав, это же кабмин.
Действительно, в Раде много всякой швали – рыбаки, чечетовы, азировы, ефремовы, бондаренки, богословские….
Молодец Рыбак, а майДАУН автор, кроме “иронии” мог бы и подумать немного. А эуропейские ценности пусть посмотри по телеку, как в германии разгоняют абсолютно мирные собрания , а не попытку переворота . как у нас. Так что господа эуропейцы-двойные стандарты, которые нашла ваша соратница -нино бурджанадзе.