Світові гіганти інвестують в український агробізнес мільйони доларів
IFC, член Групи Світового банку, та глобальний концерн Bayer оголосили про старт інноваційного партнерства, спрямованого на модернізацію сільськогосподарського сектору України, що буде сприяти реалізації аграрного потенціалу країни і допоможе підвищити глобальну продовольчу безпеку.
Нова консультативна програма IFC «Сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні» буде реалізовуватися у партнерстві з Міністерством фінансів Австрії.
Bayer CropScience, ключовий партнер з приватного сектора, сприятиме підвищенню продуктивності сільського господарства в пілотних господарствах, що послужить прикладом для всього сектора. Сума інвестицій компанії в проекті складе 10 млн доларів.
«Ми підтримуємо фермерів в Україні і у всьому світі, надаючи їм інструменти, технології навчання, що допомагає поліпшити як продуктивність сільського господарства, так і відповідність екологічним стандартам», – наголосив Ліам Кондон, головний виконавчий директор Bayer CropScience, під час офіційного запуску проекту в Києві.
За словами керівника консультативних програм IFC в Європі та Центральній Азії Джеспера Кьяєра, малі і середні фермери обробляють близько 60 % сільськогосподарських земель в Україні. Нова ініціатива спрямована на те, щоб допомогти їм стати більш конкурентоздатними і ефективними, щоб вони могли збільшувати обсяги виробництва.
Крім того, Bayer CropScience планує до 2015 року побудувати в селі Миронівка Київської області науково-дослідну станцію селекції пшениці.
Як зазначив головний виконавчий директор Bayer CropScience Ліам Кондон, на сім таких підприємствах у всьому світі компанія планує направити 500 млн євро. Він також повідомив, що перші селекційні насіння, вироблені на вітчизняній станції селекції, з’являться на ринку не раніше 2020 року і буде реалізовуватися тільки в Україні.
я так розумію, автору – менше 30-ти років, або ж він ну зовсім непрофесійний, оскільки “Bayer CropScience, ключовий партнер з приватного сектора” – не зовсім коректний переклад оригінала статті; “побудувати в селі Миронівка Київської області науково-дослідну станцію селекції пшениці” – якби автор хоч трошки затруднив себе і загуглив “СОРТ ПШЕНИЦІ МИРОНІВСЬКА”, він би зрозумів, що Миронівка – не село, а місто, більше за більшість (по аналогу) районних центрів Німеччини. І саме з “Миронівської” пшениці німецькі науковці створили (репродукували) свої сорти. Читайте літературу/інтернет, авторе! 🙂
От Европы может быть только выгодное им. На все сто уверен, что пойдет массовое распостранение гмо, все иностранные яко бы инвестиции у нас работают исключительно на Запад