Перший претендент на санкції США – головний міліціонер України Захарченко
За інформацією джерел у Вашингтоні, міністр внутрішніх справ є найвищим посадовцем, включеним до переліку осіб, проти яких американський уряд планує запровадити санкції.
Загалом, список нібито нараховує від 10-ти до 20-ти прізвищ.
За кілька днів Сенат США проведе другі за останні два місяці слухання щодо України.
Серед учасників: заступник держсекретаря Вікторія Нуланд, заступник помічника держсекретаря Томас Мелія, колишній радник президента США з питань національної безпеки Збігнєв Бжезінській.
Те, що керівництво Сполучених Штатів активно розглядає можливість санкцій проти українських посадовців, підтвердила й колишній заступник Хілларі Клінтон на посаді держсекретаря Мелані Вірвір.
«Мій уряд працює, щоб визначити інструменти, які можна використати для здійснення впливу на українську владу, щоб підтримати вас у ваших зусиллях. Це можуть бути санкції чи інші види політичних ініціатив. Не здавайтеся. Саме ваша боротьба призведе до змін. Американці вами захоплюються». сказала Мелані Вірвір, екс-заступник держсекретаря США:
А поки США готуються ввести санкції проти українських посадовців, Європа оголосила, що до такого кроку наразі не готова.
Про це заявив депутат Європарламенту, член фракції Європейської народної партії та парламентського комітету з іноземних справ Міхаель Галер.
Мовляв, нині триває розслідування не тільки щодо тих, хто «робить» на Заході гроші, а й тих, хто відповідальний за напади на учасників Євромайдану.
І зауважив, що санкції з боку Європи стосуватимуться насамперед відповідальних за кризу в країні, а також тих, хто нелегально збільшує свої статки.
За матеріалами newsone.ua