Невдовзі опозиція затягне стару пісню: про відміну пенсійної реформи

Єгор Сонін

Журналіст-теоретик

You may also like...

5 коментарів

  1. Тимур :

    Пане Володимире!
    У існуючих недержавних пенсійних фондів є величезний мінус. Якщо стисло, то з ними може повторитися історія “прихватизації” початку 90-х років. І ніхто потім не знайде ні накопичених грошей, ані утримувачів тих фондів. І пенсіонери залишаться біля розбитого корита… Це комусь треба?!
    Що ж до того, за чий рахунок виплачувати пенсії, то перечитайте уважніше початок третьої частини – починаючи від відновлення виробництва. Тільки наповнюючи ПФ легальними доходами, можна уникнути його краху. Для цього, звісно, треба полегшити податковий прес – бо при нинішньому пограбуванні бізнес з “тіні” не вийде.
    Щоб розписати все це докладно, я мав би роздути матеріал мінімум удвічі – але навіщо? Мені здавалося, що й без того все зрозуміло. Ну, вибачайте…
    “Барана” і “придурка” не коментую: нехай порушення правил написання коментарів лишиться на Вашій совісті.
    Дякую за увагу до мого матеріалу!

  2. Владимир :

    Автор ничего не смыслит в предмете статьи. “…якщо запровадити другий і третій рівні пенсійної системи – обов’язкову накопичувальну та систему недержавного пенсійного забезпечення, краху ПФУ, можливо, вдасться уникнути…”. Этот БАРАН не знает о существовании негосударственных пенсионных фондов с 2004 года?!!!! А пенсионный возраст никто, в т.ч. коммунисты, не снизят при дефиците бюджета ПФУ в 21,9 млрд.грн. Так же, как не введут 2-ой уровень – накопительный. За чей счет пенсии выплачивать, придурок (т.е. не полный дурак), при таком дефиците и “налоговом прессе” в более чем 70 гривен на каждые 100 гривен, полученной на руки зарплаты.

  3. шщз :

    Мудаки які 60 років ідіть у 50 влаштуйтеся на роботу чи вас візьмуть

  4. Тимур :

    Лані. Автор особисто знає не одну, а навіть двох бухгалтерок, 64 і 71 років, які живуть у різних містечках-супутниках Києва, проте щодня їздять на роботу до столиці приміським транспортом, аби тільки роботу не кинути! Не кажучи і про жінок, і про чоловіків “в районі 70-ти”, які живуть і працюють у Києві: їм трохи легше. Це навіть більше, ніж пропоновані зараз 67,5 років!

  5. Лана :

    Яка маса людей не проти того, щоб іще кілька років попрацювати? Ви бачили жінок після 55 років? Проблема в тому, що вони не тільки не можуть знайти роботу, а й в тому , що стан здоров,я їм не дозволяє довше працювати !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *