Нардепи дорозкошувалися: вже нездатні прийняти власний кошторис
Сьогодні вранці нардепи отримали проект кошторису Верховної Ради, у якому розписано, як будуть ділити бюджетні кошти на свої потреби. Однак депутати чомусь не змогли прийняти цей кошторис. “За” проголосували 221 чоловік з необхідних 226. Проект відправили на повторне перше читання.
Цікаво, чого ще не вистачає народним обранцям для повного щастя? Чи можливо їм здалось, що держава занадто багато витрачає грошей на роботу ВР, яка постійно блокується?
Так, на зарплату народних депутатів і помічників нарахують 333 млн 944 тис. гривень. Окремо депутатам оплатять проживання в готелях, виступи на телебаченні, оренду депутатських приймалень в округах і компенсують всі витрати, що виникають у процесі діяльності.
Цього року планують продовжувати будівництво житла для нардепів. На розробку проектів двох “депутатських” висоток на вулиці Обсерваторній й Нестерівському провулку виділяють 5 млн 777 тис. гривень. Крім того, виділяють 20 млн гривень на будівництво гуртожитку на 200-250 “апаратників” Ради. Також передбачено кошти на поточний ремонт бюджетних комітетів і капремонт нового комітетського приміщення на Рильському провулку.
Крім того, Верховна Рада утримує величезний санаторно-курортний комплекс на півдні України, у якому депутати можуть оздоровитися за пільговими цінами. Це санаторії “Дюльбер”, “Нижня Ореанда”, готель “Затока” і пансіонат матері й дитини “Таврійські зорі”. Як і торік, на них виділять 7875,6 гривень.
За підрахунками глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, кожен закон, прийнятий під час другої сесії Верховної ради 7-го скликання, обійшовся країні в 6 млн 74 тис. бюджетних гривень. За один пленарний день парламент приймав лише півтора закона через те, що опозиція блокувала роботу Ради.
“Через блокування трибуни відкрити другу сесію вдалося на два тижні пізніше, ніж планувалося. З передбачених календарним планом 39 пленарних днів Верховна Рада відробила 26”, – відзначає регіонал.
“Один день роботи Ради обходиться державі в 2 млн 300 тис. гривень. Помноживши цю суму на кількість днів блокування, отримаємо колосальну цифру – 28 млн 900 тис. гривень”, – підкреслив Єфремов.
За матеріалами podrobnosti.ua , kp.ua
Дармоеды -ЭТО ВСЕ ЧТО МОЖНО СКАЗАТЬ О ТЕХ КТО МЕШАЕТ РАБОТАТЬ парламенту!!!
И когда же вы наедитесь и неподавитесь!!!
3.14дарас єфремка вміє рахувати? Повний капєц!