На борту збитого «Боїнга» могли бути ліки від СНІДу
У результаті загибелі літака під Донецьком людство втратило близько сотні фахівців з боротьби зі СНІДом. Крім того, на борту могло перебувати ліки від ВІЛ
У збитому над Донбасом малайзійському «Боїнгу» летіли провідні фахівці світу в галузі боротьби зі СНІДом – вчені, лікарі та громадські діячі. Всі вони повинні були зібратися на що починається в неділю в Мельбурні (Австралія) міжнародної конференції. Як повідомляє Міжнародне товариство боротьби зі СНІДом, на борту літака, транзитом через Куала-Лумпур, летіли як мінімум 108 зареєстрованих на конференцію осіб.
За словами Тревора Стреттон, канадського фахівця з ВІЛ, загиблі вчені дуже близько підійшли до створення вакцини. Так що він не виключив, що на борту літака фактично було ліки від ВІЛ.
«Є дуже багатообіцяючі дослідження, які ведуться протягом довгого часу, і зараз ми близько підійшли до вакцини, так що можна говорити про кінець епідемії СНІДу в недалекому майбутньому», – наводить Independent слова вченого.
Побічно інформацію про можливе перевезення вакцини або її напрацювань підтверджують і слова Стрєлкова, які наводить сайт «Російська весна»: «У літаку було виявлено велику кількість медикаментів, сироватки крові та іншого, що нехарактерно для звичайного лайнера. Схоже, що мав місце медичний спецвантаж ».
Професор Річард Бойд, директор Лабораторії Монаш, сказав, що на борту летіли кілька лідерів у галузі дослідження ВІЛ. За його словами, хоча світова мережа досліджень у цій області дуже розгалужена, є фахівці, які незамінні. «Ми втратили світових лідерів, а також деяких перспективних молодих вчених. Це дуже важка втрата », – сказав професор.
Серед всіх втрат наукове співтовариство особливо виділяє загибель видного вченого, гуманіста, колишнього президента Міжнародного товариства боротьби зі СНІДом з Університету Амстердама Джозефа Ланж, який почав займатися дослідженням цієї хвороби ще в 1983 році, коли вірус тільки почав хід по планеті. Ланж, автор понад 350 статей, був однією з ключових фігур відразу в декількох проектах з розробки антиретровірусної терапії щодо запобігання передачі вірусу від матері до дитини, які планувалося застосовувати як у розвинених, так і в країнах, що розвиваються.
Повідомляється, що на борту також була дружина Ланж – Жаклін та п’ять їх дочок. Останнім часом Ланж керував департаментом глобального охорони здоров’я в Академічному медичному центрі Університету Амстердама, а також був виконавчим директором з науки в Амстердамському інституті глобальної охорони здоров’я та розвитку.
На борту малайзійського літака, збитого на сході України, також перебував і прес-секретар Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), колишній журналіст BBC Гленн Томас.
За матеріалами tarnopol.in.ua
Я желаю тебе и твоим попробовать – что значит ,когда у тебя украдут может быть последнюю надежду. Хотя такой высер от кацапского слизняка закономерен. Скотам – скотское.
… а так же, делегация инопланетян…