Економічні фактори сприяють стабільності гривні
Коливання гривні мають незначний характер, а останні економічні тенденції свідчать, що стабільності курсу національної валюти ніщо не загрожує. Так, економіст Владислав Старинець нагадав, що Національний банк має у своєму розпорядженні достатній інструментарій для погашення ситуативних коливань курсу. Як приклад експерт приводить кінець минулого року.
«Восени 2012 року в умовах тривожних очікувань, пов’язаних з майбутніми парламентськими виборами, стабільність гривні деякою мірою перебувала під загрозою. Але Нацбанку вдалося зберегти позиції національної валюти. Головними складовими стали своєчасні валютні інтервенції, введення обов’язкового продажу частини валютного виторгу експортерів, тверде припинення спекуляцій, кваліфікована роз’яснювальна робота», — сказав Старинець.
Експерт відзначив, що протягом нинішнього року, незважаючи на спроби деяких сил розгойдати валютний ринок, гривня зберегла стабільні позиції. З початку 2013 року курс на наявному ринку коливається у вузькому діапазоні 1,5%, від 8,09 до 8,21 грн/$, коливання курсу на міжбанківському валютному ринку склали лише 1,65%, від 8,02 до 8,15 грн/$.
УВАГА !!! «ЗАХІДІНКОМБАНК» вкрав Ваші депозити? Луцька прокуратура ( 43025 м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймає заяви вкладників цього збанкрутілого «банку» щодо повернення депозитів.Не гайте часу. Київська, Львівська та Херсонські філії вже закрита. «Гарант» покриває цей збанкрутілий «банк». Януковичу – НІ !!!
Что это за украинская золотая экономика .Страну розваровувают а гривня все на месте . НАВЕРНОЕ В УКРАИНЕ нашли золотой КЛОНДАЙК ! НЕ УБИЕНАЯ ЗОЛОТАЯ ГРИВНА .!