Доступними кредитами Україну зможе забезпечити Китай
Новий виток у відносинах України й Китаю відбудеться після грудневого візиту Президента України Віктора Януковича в Піднебесну. Про це заявили експерти під час круглого столу «Східний геополітичний вектор України: лише Росія?».
«Китай своєю геоекономікою є для нас стратегічним партнером. Провідні китайські експерти мені по секрету сказали, що Україну обрано головним європейським плацдармом, так само, як Південна Корея обрала Словаччину», – зазначив політолог Дмитро Видрін.
Експерт переконаний, що Україні не варто за всяку ціну гнатися за кредитами Міжнародного валютного фонду. За його словами, необхідні кошти може забезпечити Пекін.
«Головні гроші лежать не там, де ми їх шукаємо. Цього року я брав участь у підписанні 4 договорів з різними суб’єктами КНР. У сумі вони більші, ніж ми можемо отримати грошей від кого би то не було. Мова йде про 20 мільярдів доларів», – підкреслив політолог. – Китайці єдині люди, які нам пропонують не кредити, а інвестування під проектну базу. Це елемент цивілізованих відносин, адже в усьому світі кредити даються не під держгарантії, а під проекти».
Голова Правління Асоціації українських-китайського співробітництва, екс-посол України в Китаї Ігор Литвин констатує, що маючи в партнерах КНР, Україні не довелося б сьогодні вибирати між ЄС і Росією.
«Європа – це чудово, але маючи через Росію у сусідах Китай, гріх цим не користуватися. Він зараз набирає таку силу, що не приймати цей фактор до уваги з погляду інтересів держави злочинно. Маючи в партнерах Китай, нам не довелося б сьогодні вибирати між ЄС і Росією, – відзначив він. – Тому я підтримую активізацію нашого Кабінету Міністрів у напрямку співробітництва із КНР. Попередні уряди в цьому починанні, м’яко кажучи, мало чого домоглися», – підсумував Литвин.
Вспомним, что Освальд Шпенглер сделал вывод: европейская (англосаксонская) цивилизация и восточнославянская (православная) находятся в непримиримой оппозиции. Поэтому, рассуждая об экономических деталях ассоциации Украины и ЕС, не забудем, что экономика – надстройка, базис – это народ с его культурой, мировоззрением, соборным (по большому счету) мышлением. Мы, славяне, всякое переживали в своей истории. Но если мы скатимся к “евроценностям” , это будет конец. Разнополюсную Украину, искусственно сшитую, как Франкенштейна, западные политики рассматривают как некий социальный экспериментальный майданчик. Соотечественники, не обольщайтесь. По прогнозам евпокомиссаров, понятия “народ” и “Родина” должны исчезнуть. За это ли боролись наши отцы и деды?
От кого бы не исходили кредиты — их в любом случае надо отдавать. То ли России, то ли ЕС, то ли Китаю, то ли МВФ.Разница лиш в процентах. А вот поход в ЕС – толчек к неминуемому прогрессу и обновлению технологий, а в тс– поход в старое со старыми технологиями, а значит с продолжающейся стогнацией тоесть падением и приходом в лом старого оборудования и технологий – оттяжка смерти и передача растущему поколению долги и пустоту. А азировы януки и многие из нас уйдут к тому времени в мир иной. Молодеж — вырывайте у пердунов свое будущее. Они своим потомкам егшо обеспечили.