На випадок лихоманки Ебола у Києві підготовлено дві лікарні
Слід бути готовими негайно реагувати у випадку виявлення лихоманки Ебола в Україні, тому столична влада вживає превентивні заходи і проводить навчально-тренувальні заняття для медиків. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання протиепідемічного штабу після навчань у столиці, передає УНН
“Зараз у Києві відбуваються навчання-тренування на випадок поширення лихоманки Ебола. Сьогодні одна з найнебезпечніших хвороб поширюється світом. На сьогодні близько 10 тисяч людей інфіковані цією хворобою, більше 5 тисяч вже померло. Такі інфіковані є у США, Польщі, Румунії, — підкреслив Кличко. — Київ — це мегаполіс. До нашого міста кожного дня з-за кордону прибуває більше 5 тисяч людей. І ми повинні бути готовими у випадку виявлення такої хвороби негайно реагувати, щоби її поширення не відбулося. Краще зробити превентивні заходи, ніж потім лікувати. Тим більше на сьогодні немає ліків, які гарантують одужання від цієї лихоманки”, — зазначив мер Києва.
Київський міський голова відзначив, що на сьогодні підготовлене інфекційне відділення Олександрівської клінічної лікарні та дитяча лікарня № 1 на випадок виявлення лихоманки. В наявності для госпіталізації 132 ліжка. А лікарні забезпечені необхідним спецодягом для медперсоналу — протичумними костюмами.
У рамках занять київських медиків навчали виявляти симптоми хвороби та проводити протиепідемічні заходи в разі виявлення хворих з підозрою на лихоманку Ебола. У тренуваннях також взяли участь фахівці з Одеського протичумного інституту ім. І. Мечникова, які зможуть протягом кількох годин виїжджати в будь-яке місто України для забору аналізів і діагностування лихоманки в лабораторії інституту.
За матеріалами unn.com.ua