Киянам дошкуляють мухи та щурі
Жителі столичних багатоповерхівок просять міську владу провести в під’їздах термінову дератизацію
Відповідні звернення останнім часом часто надходять на сайт міської служби 15-51, пише “Комсомольська правда”.
“З настанням літа через вентиляційні отвори у ванній і туалеті в нашу квартиру на першому поверсі стали активно пробиратися комахи, І в результаті у нас по квартирі лазять сколопендри, мокриці, блохи й інша живність!” – цитує видання мешканців будинку по вул. Кривоноса, 5/1.
На проспекті Гонгадзе, 3а – інша біда. Там, судячи з усього, через вологість у підвалі, будинок атакують мухи і комарі.
А в будинку на вул. Тростянецькій повно тарганів, що пристойно лякає місцевих жителів.
“У нас сміттєпровід знаходиться в жахливому стані. Через це у під’їзді неймовірний сморід стоїть, а в будинку стали з’являтися таргани і пацюки!” – скаржиться місцевий житель Юрій Володимирович.
З приходом літа, як відомо, активізуються і щурі. Найчастіше їх можна побачити на сміттєзвалищах і в підземних переходах, але деякі кияни бачили цих гризунів просто у своїх будинках.
“У нашому під’їзді на першому поверсі постійно присутній запах щурів. Швидше за все, смердить з підвалу, де у щурів гніздо. Потрібно негайно провести перевірку і дератизацію!”, – написав мешканець будинку по вул. Полковника Потєхіна, 3а.
За матеріалами kiev.pravda.com.ua
Зазначене питання вирішується просто.
В квартплату згідно нормативних актів, включена вартість дератизаційної та дезінсекційної послуги. Кожен квартиронаймач, сплачуючи квартплату інвестує кошти на знищення описаної в статті зарази. Інша справа – куди спрямовуються та цільва частина сплачених киянами коштів. За мелесенькими підрахунками киянами на дератизацію та дезінсекцію в рік сплачується бульше 20 млн.грн. А фактично освоюється не більше 3 млн. грн. Куди діваються інші мільйони? Які щурі їх з”їдають?