Мода підтримує шкідливі звички людства
Під час виставки «Музей історії моди» дві лекції прочитає телеведуча, авторка шести книг з історії моди Наталія Рєзанова
Усі, хто хоч раз чув Наталію Рєзанову або тримав у руках її дотепні книги, приміром «Історію костюмів, речей та звичаїв, розказану серйозно і не дуже», стає її шанувальником назавжди. Наталія Рєзанова не дуже полюбляє слово «лекція». Вона вважає за краще втілювати «сеанси глибокого занурення», коли за допомогою незвичайного та концептуально продуманого підбору сотень слайдів, композицій із фрагментів рідкісних, колекційних фільмів німої епохи, автентичних раритетів із журналів мод, музичних і літературних образів епохи створюється «ефект присутності».
Шостого жовтня відбудуться дві лекції Наталії Рєзанової. О 16:30 ми дізнаємося про «Тілесний код жінки модерну». Кожне століття закінчується не відразу. Епоха модерну, яка тривала 25 років, закінчилася в 1914-му, коли розпочалася Перша світова війна і Європа була змушена розлучитися з прекрасними ілюзіями. Якщо розглядати час як спіраль, то на цьому витку ми зараз перебуваємо в одній точці з жінкою епохи модерну. Нас відділяє рівно 100 років. Ми відчуваємо тепер те саме, що й жінки та чоловіки епохи модерну. Це почуття психологи й історики моди називають «почуттям кінця століття». Тому жінка епохи модерну є нам подругою чи сестрою.
Того ж дня о 18:30 Наталія Рєзанова розповідатиме про «Моду і шкідливі звички». Мода – це не пай-дівчинка, а швидше – «погане дівчисько». Вона сексуально стурбована, курить і п’є. Але робить усе це дуже стильно. Саме потужна підтримка Моди забезпечує шкідливим звичкам людства таку живучість і ефектність. Про те, як різні види алкоголю, тютюну і наркотиків ставали артефактами та модними трендами, ви й дізнаєтесь із лекції Наталії Рєзанової.
Сотні унікальних слайдів. Фрагменти рідкісних фільмів. Адміністрація не несе відповідальності за моральне обличчя тих, хто розширить свій арсенал шкідливих звичок! На лекціях відбудуться презентація нових книг Наталії Рєзанової та автограф-сесія.
Реєстрація – обов’язкова (067 770-07-57, 050 800-59-03), кількість місць обмежена.